Spesialister på rapporteringsløsninger

Cantor er et lite og spesialisert selskap som har lagt vekt på å ha spisskompetanse innenfor økonomistyring, konsolidering, budsjett, prognoser, likviditet og årsoppgjør. Vi er ledende på effektive og brukervennlige økonomistyringssystemer, og har levert årsoppgjør og budsjettsystemer i mer enn 25 år. Mye har skjedd på utviklingssiden hos oss og Cantor fremstår i dag som et av de sterkeste rapporterings- og konsolideringssystemene på markedet.

web_BD_6868-2.jpg


Vår filosofi er å tilby markedets beste produkter til fornuftige priser. Vi leverer løsninger som fungerer i dag, og gjennom kontinuerlig utvikling gir en god plattform for fremtiden. Det satses løpende på en kontinuerlig videreutvikling av produktkonseptet med fokus på effektiv rapportering.

Vi har levert mer enn 1.000 installasjoner innenfor revisjonskontor, regnskapsbyrå, større og mindre selskaper over hele landet, og blant våre kunder er landets fremste bedrifter, revisjonskontor og regnskapsbyrå.

Ansatte

Helge Bøe
CEO

900 58 745
helge.boe@cantor.no

Open

Monica Jensson Skregelid
CMO

959 99 300
monica.skregelid@cantor.no

Open

Svein Roger Hoggen
Seniorrådgiver

975 71 559
svein.roger.hoggen@cantor.no

Open

Thomas Brager Olsen
Seniorrådgiver

995 63 995
thomas@cantor.no

Open

Ada Elisabeth Hauge
Rådgiver

984 88 109
ada@cantor.no

Open

Frank Horsgaard
CTO

915 77 607
frank.horsgaard@cantor.no

Open

Unni Urke Korsedal
Controller

413 13 560
unni.korsedal@cantor.no

Open

Ottar Smidesang Holstad
Senior systemkonsulent

996 27 875
ottar.holstad@cantor.no

Open

Thor-Erik Linstad
Key Account Manager

908 99 827
thor-erik.linstad@cantor.no

Open

Therese Bøe Dyrø
COO

902 06 860
therese.dyro@cantor.no

Open

Elling Bjåstad
Systemutvikler

975 65 774
elling@cantor.no

Open

Nils Henrik Valderhaug
Senior systemkonsulent

416 47 690
nils.henrik.valderhaug@cantor.no

Open
firma@cantor.no support@cantor.no
701 74 250
Besøksadresse Ålesund Cantor AS Langelandsvegen 17 6010 Ålesund
Postadresse Ålesund Cantor AS Postboks 8025, Spjelkavik 6022 Ålesund
Besøksadresse Oslo Cantor AS Parkveien 53 A 0256 Oslo
Postadresse Oslo Cantor AS Parkveien 53 A 0256 Oslo

Vil du vite mer?

Ønsker du en uforpliktende samtale om Cantor Controller eller har du spørsmål? Registrer deg her og vi tar kontakt med deg.

Gruppe